Predavač (Nitra)

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Marek Líška Local Manager tel.: +421940400849 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavač (Nitra)

Pracovná náplň: Poradenstvo a predaj počítačových hier a konzol, administratíva absolventa Zamestnanecké zľavy, príplatok za osobné ohodnotenie

Práca vhodná pre absolventa;Zamestnanecké zľavy, príplatok za osobné ohodnotenie
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 9:00 do 21:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky: slovenský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Excel – elementárna Ďalšie požiadavky: Znalosť počítačových hier je nevyhnutná

Pracovné výhody : Zamestnanecké zľavy, príplatok za osobné ohodnotenie,Termín výberového konania:15. 11. 2017Informácie pre záujemcu:Znalosť počítačových hier je nevyhnutná
Kontakt : Marek Líška Local Manager tel.: +421940400849 [email protected]
Okres : okres Nitra

KON TIKI, a.s.

Právna forma:
Akciová spoločnosť

IČO:
46501461

Internetová adresa:
www.kontiki.sk

Telefón:
0902930906

Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2003 a zaoberá sa predovšetkým veľkoobchodným predajom herného software a hardware svojim odberateľom, kde medzi najvýznamnejších patrí sieť predajní Hráč a sieť prevádzok NAY elektrodom. Zastupuje Activision, Blizzard, Codemasters, Gamer Europe, Konami. Základným cieľom spoločnosti je ponúknuť svojim odberateľom čo najširší sortiment herného hardware a software za výhodné ceny a rozširovať ponuku spoločnosti o atraktívny sortiment v ponúkanom segmente tovaru.

Adresa:

Slovenskej jednoty 33 04001 Košice-Sever Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Štefániková trieda 61 94901