Pomocný pracovník v elektrotechnickej výrobe

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nitra
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Mária Vachalová personalista tel.: +421376560820

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pomocný pracovník v elektrotechnickej výrobe

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Príprava plechov pre svietidlá.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Elektrotechnika
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

manuálna zručnosť

Pracovné výhody : príspevky na obedy stabilné pracovné miesto,
Kontakt : Mgr. Mária Vachalová personalista tel.: +421376560820
Okres : okres Nitra

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SEC spol. s r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 30998808
Telefón: 0376560820

Výroba núdzových, interierových, priemyselných svietidiel a svietidiel pre dopravné prostriedky (vlaky, autobusy, električky, metro).

Adresa:

Mariánska dolina 1
94901 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Jakuba Haška 11 94901