referentka prodekana pre medzinárodné vzťahy, doktorantské štúdium a legislatívu

Ing. Julita Baboľová tel.: +421 48 4463125

Ponúkame pracovnú pozíciu : referentka prodekana pre medzinárodné vzťahy, doktorantské štúdium a legislatívu

Pracovná náplň: kompletné zabezpečovanie agendy na úseku doktorantského štúdia a medzinárodných vzťahov, julita.babolova@umb.sk, 048/4463125

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 07:00 do 15:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : mesačne od 380 do 600 €

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – vysoká
Microsoft Excel – vysoká
Microsoft Outlook – vysoká
Microsoft PowerPoint – vysoká

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Julita Baboľová tel.: +421 48 4463125
Okres : okres Banská Bystrica
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici
IČO: 30232295

Adresa:

Národná 12, Banská Bystrica, 97401

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Komenského 20 97401