Opatrovateľka

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Nitra
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Norbert Németh Koordinator tel.: +421903042087

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľka

Pracovná náplň: -starostlivosť o muža vo veku 58 r. -je imobilný, je potrebná pomoc opatrovateľky -bežná starostlivosť o chod v domácom prostredí klienta -je potrebne mat prax s opatrovanim starsich osob

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny : od 7:00 do 15:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vyššie odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,

Termín výberového konania:
22. 9. 2014

Kontakt : Mgr. Norbert Németh Koordinator tel.: +421903042087
Okres : okres Nitra
Dátum nástupu : 22. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Prosocia
Právna forma: Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub a i.)
IČO: 42049229
Internetová adresa: www.prosocia.sk
Telefón: +421903042087

Naša spoločnosť Prosocia vznikla v roku 2006 na základe nezištnej vôle a ako iniciatíva zameraná predovšetkým na rozvoj skupín obyvateľstva v sociálne nepriaznivej situácii. Od nášho vzniku ubehlo zopár rokov, počas ktorých sa naša spoločnosť vypracovala na uznávanú, profesionálnu spoločnosť poskytujúcu komplexné služby pre opatrovateľky a ľudí odkázaných na pomoc inej osoby. Pre našich klientov zabezpečujeme a poskytujeme služby v oblasti: – Vzdelávania: Organizujeme najlacnejšie akreditované vzdelávacie kurzy MPSVaR – Opatrovateľské kurzy Organizujeme Kurzy nemeckého jazyka pre opatrovateľky Rekvalifikačné kurzy a školenia Jazykové kurzy – Anglický jazyk, Francúzsky jazyk ( rôzne úrovne od doučovania, prípravu na maturitu…) – Sociálnych služieb pre rodiny: Poskytujeme krátkodobé aj dlhodobé Opatrovateľské služby rodinám odkázaných na pomoc inej osoby za najvýhodnejšie ceny Poskytujeme poradenstvo rodinám odkázaných na pomoc inej osoby – Služieb pre opatrovateľky: V spoluprácu s obchodnými partnermi pomáhame sprostredkovať prácu pre opatrovateľky na Slovensku alebo v krajinách EÚ V spolupráci s obchodnými partnermi pomáhame zabezpečiť najvýhodnejšiu prepravu pre opatrovateľky Poskytujeme úradne i neúradne preklady ( maďarský jazyk, nemecký jazyk, anglický jazyk, francúzsky a taliansky jazyk) Pomáhame opatrovateľkám pracujúcich v nemecky hovoriacich krajinách pri podávaní daňových priznaní Poskytujeme poradenstvo opatrovateľkám ešte pred príchodom do rodiny – Ostatných služieb: Študentom stredných a vysokých škôl umožňujeme vykonávanie odbornej praxe Poskytujeme prenájom kancelárskych a školiacich priestorov

Adresa:

A. Fesztyho 22. 1. 1900
94701 Hurbanovo
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Veľké Zálužie okres Nitra x x 95135