Konštruktér

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Galanta
  • Uverejnené 4 týždne pred

Norbert Szikora tel.: +421317714648 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konštruktér

Pracovná náplň: – tvorba konštrukčnej a technologickej dokumentácie – spracovanie jednoduchých cenových kalkulácií výroby – spolupracovanie s projektantom a objednávateľom – súčinnosť pri spracovaní sprievodnej technickej dokumentácie – technická podpora výroby

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Pracovný čas: od 7:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: anglický – pokročilá: B1 a B2 nemecký – pokročilá: B1 a B2 Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá AutoCAD – pokročilá

Pracovné výhody : ,Termín výberového konania:15. 11. 2017
Kontakt : Norbert Szikora tel.: +421317714648 [email protected]
Okres : okres Galanta
Dátum nástupu : 26. 10. 2017

MENERT spol. s r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
17330165

Internetová adresa:
menert.sk

Telefón:
0317705795

stavebná činnosť, strojárska činnosť, technologická činnosť, metrologická činnosť, obnoviteľné zdroje energie, automatizácia, meranie a regulácia

Adresa:

Hlboká 3 92701 Šaľa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Galanta okres Galanta Puškinova 13 92401