Marketingový tímlíder

  • dohoda o pracovnej činnosti
  • Nitra
  • Uverejnené 10 rokov pred

Michal Brišš Marketingový temleader tel.: +421949044491

Ponúkame pracovnú pozíciu : Marketingový tímlíder

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Letná brigáda pre študentov. Obsadzujeme posledné miesta v oblasti marketingu a propagácie. Náplň práce spočíva v propagácii nových produktov. Ponúkame: prácu v kruhu mladých, energických, ambicióznych ľudí. Vysoký zárobok – základ 400€ mesačne + denné bonusy od 10€. Od uchádzačov/čiek požadujeme komunikatívnosť, príjemné vystupovanie z dôvodu priameho kontaktu so zákazníkmi, 100% spoľahlivosť, práca je vhodnejšia pre uchádzačov vo veku od 18 do 35 rokov. Svoje CV zasielajte čo najskôr na email nrbrigady@gmail.com
Pracovný pomer: dohoda o pracovnej činnosti

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 400 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

Práca je vhodnejšia pre uchádzačov vo veku od 18 -35 rokov, dochvíľnosť, pozitívny prístup k práci.

Pracovné výhody : Školenie zdarma.,

Informácie pre záujemcu:
Na úvod Vás prosíme o zaslanie Vášho životopisu. Po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu pracovného pohovoru.

Kontakt : Michal Brišš Marketingový temleader tel.: +421949044491
Okres : okres Nitra
Pridanie pracovnej pozície :8. 5. 2014
Dátum nástupu : ihneď

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MYBON s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47529695
Internetová adresa: nrkariera@gmail.com

Charakteristika:

Sme medzinárodná reklamno-marketingová spoločnosť. Zaoberáme sa poskytovaním reklamných a marketingových služieb v oblasti propagácie.Máme za sebou 20 ročnú prax v oblasti reklamy a marketingu výrobkov na slovenskom aj zahraničnom trhu. Prijímame uchádzačov o prácu na Dohodu alebo HPP/VPP.

Adresa:

Piaristická 2
94901 Nitra
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nitra okres Nitra Piaristická 2 94901