Odborný referent

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nový Život
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Erika Razgyelová Vedúca dopravy tel.: +421918824286

Ponúkame pracovnú pozíciu : Odborný referent

Pracovná náplň: Práca na počítači – vyúčtovanie služobných ciest, príprava podkladov pre mzdy.

Práca vhodná pre zdravotne postihnutého;absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 15:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom;Doprava
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
precíznosť (presnosť) cieľavedomosť spoľahlivosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
informačná gramotnosť
analyzovanie a riešenie problémov
finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:

nemecký – elementárna: A1 a A2

Počítače:

HTML – elementárna
MRP – elementárna
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : dohodou,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
osobný pohovor

Kontakt : Ing. Erika Razgyelová Vedúca dopravy tel.: +421918824286
Okres : okres Dunajská Streda
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: AA Logistic, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36708160
Internetová adresa: erika.razgyelova@aalogistic.sk
Telefón: +421918824286

Sídlo spoločnosti je v Bratislave, ale prevádzkové priestory sú Nový Život – Tonkovce, spoločnosť je dobre prosperujúca, nemáme žiadne podlžnosti. Prevažujúcou činnosťou spoločnosti je MKD, preprava so silo cisternami.

Adresa:

Blumentálska 20
81107 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Nový Život okres Dunajská Streda Tonkovce 314 93038