Zdravotná sestra

MUDr. Martin Kollar majitel a zamestnavatel tel.: +421948651444

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zdravotná sestra

Pracovná náplň: dezinfekcia, sterilizácia, asistencia pri zubnom kresle.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:30 do 16:30 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotník;Stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotníctvo /ŠP/;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : MUDr. Martin Kollar majitel a zamestnavatel tel.: +421948651444
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: KOLLARDENT, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46053697
Internetová adresa: kollardent@gmail.com
Telefón: +4210948651444

Kollardent je stomatologicke centrum ktore poskytuje sluzby ako je mikroskopicka stomatologia ,zubna chirurgia,zubna ortodoncia a dentalna hygiena.

Adresa:

Budovateľská 6
06401 Stará Ľubovňa
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Budovateľská 6 06401