Kuchár

Zuzana Filipáková prevádzkarka tel.: +421534493150

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kuchár

Pracovná náplň: Príprava všetkých ponúkaných jedál, aranžovanie pripravovaných pokrmov, podieľanie sa na príprave jedálneho lístka a kalkulácií, pomocné práce pri organizovaní výrobných procesov prípravy jedál.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 8:00 do 20:00 turnusová práca
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár;Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár, čašník; kuchárka, servírka – príprava jedál

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Zuzana Filipáková prevádzkarka tel.: +421534493150
Okres : okres Spišská Nová Ves

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: IMBIZ s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36176516
Telefón: 0534150110

Charakteristika:

Veľkoobchod, prenájom nehnuteľnosti

Adresa:

Mlynská 39
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Spišská Nová Ves okres Spišská Nová Ves Mlynská 39 05201