Konštruktér – technológ

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Bardejov
  • Uverejnené 5 rokov pred

Dana Bibková tel.: +421544861025

Ponúkame pracovnú pozíciu : Konštruktér – technológ

Pracovná náplň: – Vyhotovovanie výkresovej dokumentácie a návrhov pre potreby spoločnosti a zákazníkov. – Tvorba konštrukčnej dokumentácie – návrh materiálov, výkresy, postupy konštrukcie. – Kreslenie a upravovanie v modelovacích programoch. – Vykonávanie potrebných analýz a kontrol k navrhnutým konštrukčným riešeniam. – Riešenie možných problémov pri vytváraní konštrukcií (nákladnosť, komplikovanosť, neefektívnosť). – Upozorňovanie na nevyhnutné zmeny vo výrobných procesoch. – Zhromažďovanie všetkých potrebných dokumentácií pre navrhovanie a upravovanie konštrukcií.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
pamäť predstavivosť praktické myslenie analytické myslenie technický talent precíznosť (presnosť) cieľavedomosť trpezlivosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť
technická gramotnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:

Autodesk Inventor – pokročilá
CATIA – pokročilá
AutoCAD – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Dana Bibková tel.: +421544861025
Okres : okres Bardejov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: KFŠ – DELTA, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36479411
Internetová adresa: personal.idelta@gmail.com
Telefón: +421544861025

Charakteristika:

Personálny leasing a poradenské služby. Strojárska výroba.

Adresa:

Štefánikova 78
08501 Bardejov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bardejov okres Bardejov Štefánikova 78 08501