Lekár – internista

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Brezno
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ing. Marek Rohoň vedúci PaMO tel.: +421482820489

Ponúkame pracovnú pozíciu : Lekár – internista

Pracovná náplň: Vykonávanie špecializovanej diagnostickej a liečebno-preventívnej činnosti v odbore interná medicína.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : od 7:00 do 15:00 nepretržitý pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Zdravotníctvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore interné lekárstvo II. stupňa

Ďalšie požiadavky:

Príjmeme lekára so špecializáciou na interné oddelenie.

Pracovné výhody : Možnosť stáleho zamestnania.,
Kontakt : Ing. Marek Rohoň vedúci PaMO tel.: +421482820489
Okres : okres Brezno

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Nemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.
Právna forma: Nezisková organizácia
IČO: 31908969
Telefón: 0486114287

Charakteristika:

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti

Adresa:

Banisko 1
97742 Brezno
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Brezno okres Brezno Banisko 1 97742