montér-vodárenský pracovník

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Hlohovec
  • Uverejnené 1 mesiac pred

p.Lukáčová tel.: +421908795446

Ponúkame pracovnú pozíciu : montér-vodárenský pracovník

Pracovná náplň: Výmena vodomerov , montáž vodovodných potrubí, čistenie čerpadiel , NSOV-ÚSOV , vp. sk B výhodou , hlásiť sa telefonicky , p. Lukáčová 0908/795 446 absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Vodné hospodárstvo a vodárenstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p.Lukáčová tel.: +421908795446
Okres : okres Hlohovec

Vodárenské a technické služby, s.r.o.

IČO:
36255556

Adresa:

Šafárikova 30, Hlohovec, 92001
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Šafárikova 30 92001