Natierač striech

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 1 mesiac pred

p. Koblišková tel.: +421905332835

Ponúkame pracovnú pozíciu : Natierač striech

Pracovná náplň: Natierač striech, bez ukončeného základného vzdelania – VŠ, vhodné pre absolventa, hlásiť sa telefonicky 0905/332835 p. Koblišková absolventa strava ubytovanie vlastná doprava zamestnávateľa

Práca vhodná pre absolventa;strava ; ubytovanie; vlastná doprava zamestnávateľa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 5
Pracovná oblasť : Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Neukončené základné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Pracovné výhody : strava ubytovanie vlastná doprava zamestnávateľa,
Kontakt : p. Koblišková tel.: +421905332835
Okres : okres Hlohovec

Sidonia Koblišková

IČO:
37423355

Adresa:

Zd.Nejedlého 45, Levice, 93401
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec Šulekova 56 92003