Pracovník v pekárni-výroba kúpeľných oblátkov

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Nimnica
  • Uverejnené 4 týždne pred

tel.: 0915855069 nellioblatky@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník v pekárni-výroba kúpeľných oblátkov

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Výroba kúpeľných oblátkov

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Základné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0915855069 nellioblatky@gmail.com
Okres : okres Púchov

Pavol Murčo – ŠARM

IČO:
32271891

Adresa:

Rozkvet 2000/1, Považská Bystrica, 01701
Adresa zamestnávateľa : Nimnica okres Púchov Nimnica Kúpele 1 02071