Pekár/pomocný pekár

tel.: 0903512434 pekaren@lysapodmakytou.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pekár/pomocný pekár

Pracovná náplň: Výroba pekárenských výrobkov podľa technologického procesu. Sociálne výhody – dodatková dovolenka, príspevok na regeneráciu sily, 13-ty plat, mzdové príplatky. príspevok do DDS, chlieb za symbolickú cenu, kolektívne vyjednávanie, príspevok na rekreáciu, okuliare,…

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim Nočná práca: áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné výhody : Sociálne výhody – dodatková dovolenka, príspevok na regeneráciu sily, 13-ty plat, mzdové príplatky. príspevok do DDS, chlieb za symbolickú cenu, kolektívne vyjednávanie, príspevok na rekreáciu, okuliare,…,
Kontakt : tel.: 0903512434 pekaren@lysapodmakytou.sk
Okres : okres Púchov

OBECNÁ PREVÁDZKA LYSÁ, s.r.o.

IČO:
43905927

Adresa:

Lysá pod Makytou 1, Lysá pod Makytou, 02054
Adresa zamestnávateľa : Lysá pod Makytou okres Púchov Lysá pod Makytou 217 02054