Zmenový majster

Táto ponuka už nieje aktuálna
  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Hlohovec
  • Uverejnené 1 mesiac pred

Mgr. Michaela Ondrejičková Personálny manažér tel.: +421903727040 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Zmenový majster

Pracovná náplň: – kontrola a riadenie výrobného procesu z riadiaceho centra, optimalizácia procesu výroby – oboznámenie pracovníkov o príjme a expedícií surovín a výrobkov na pracovnej zmene – evidencia spotrieb surovín a pomocných látok – vykonávanie evidencie výroby, surovín, hotových výrobkov a vedľajších produktov – korigovanie parametrov výroby v určených technologických hraniciach – operatívne riešenie vzniku mimoriadnych situácií (výpadky, poruchy, neštandardný chod) vo výrobe s cieľom minimalizovať možné dôsledky na celkovú úroveň hospodárenia riadnej prevádzky a kvalitu výsledného produktu – v prípade poruchy kontaktovanie údržby a riadenie odstránenia závad – počas zmeny kontrola a úprava parametrov výroby ako napr. teploty, tlaku v zariadeniach, prietoku a iného – organizovanie a riadenie všetkých výrobných cyklov strediska tak, aby sa predišlo prípadným porušeniam predpisov BOZP a PO – vedenie dochádzky podriadených zamestnancov a jej vyhodnotenie – podávanie návrhov na nápravné a preventívne opatrenia k zisteným odchýlkam od SMK – sledovanie kvality vstupných surovín, medziproduktov a produktov absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Chemická výroba a farmácia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa ;bez požiadavky na odbornú prax

Ďalšie požiadavky: – prax v odbore minimálne 3 roky alebo absolvent vysokej školy II. stupňa (chcemický alebo technický odbor)

Pracovné výhody : ,Informácie pre záujemcu:Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila zašlite nám prosím Váš životopis na emailovú adresu : [email protected] v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky informujte sa na tel. číslach : 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.). V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie). Za pochopenie ďakujeme. Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk ! Tím Personal service
Kontakt : Mgr. Michaela Ondrejičková Personálny manažér tel.: +421903727040 [email protected]
Okres : okres Hlohovec

Personal service, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
47974125

Internetová adresa:
www.personalservice.sk

Telefón:
+421918538055

Sme slovenská personálno – vzdelávacia agentúra a sme členom Asociácie inštitúcií vzdelávania dospelých v Slovenskej republike (AIVD). Ponúkame komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.
Klientmi našej agentúry sú mnohé spoločnosti, s ktorými sa nám darí definovať a napĺňať ich personálne potreby.
Našim poslaním je pomáhať mnohým spoločnostiam pri výbere vhodných kandidátov a na strane druhej pomáhať kandidátom pri výbere pracovnej pozície v záujme ich osobnostného rastu. Keďže naša agentúra pracuje s ľudskými zdrojmi, všetka snaha je upriamená na profesionalitu ponúkaných služieb.

Adresa:

Kapitulská 26 91701 Trnava Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Hlohovec okres Hlohovec XXXXX XXXXX 92001