Obsluha na čerpacej stanici SLOVNAFT, a.s.

Robert Fujak tel.: +421903536904

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha na čerpacej stanici SLOVNAFT, a.s.

Pracovná náplň: Obsluha pokladne, dokladanie a preberanie tovaru, udržiavanie čistoty a poriadku na prevádzke

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 5:00 do 22:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
pozornosť spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
informačná gramotnosť

Pracovné výhody : ,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
po telefonickej dohode

Kontakt : Robert Fujak tel.: +421903536904
Okres : okres Považská Bystrica
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Robert Fujak
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 41095189
Telefón: +421

Charakteristika:

Maloobchod v oblasti predaja tovaru a služieb

Adresa:

Rozkvet 2012/31
01701 Považská Bystrica
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Považská Bystrica okres Považská Bystrica Sládkovičova 9999 01701