Obsluha pásovej píly

Mgr. Slavomír Nemergut tel.: +421918462227

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obsluha pásovej píly

Pracovná náplň: delenie oceľových profilov pomocou pásovej píly.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 7:00 do 17:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

samostatnosť, zodpovednosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Mgr. Slavomír Nemergut tel.: +421918462227
Okres : okres Stará Ľubovňa

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ing. Jozef Nemergut – FY-POLS
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri – podnikajúci súčasne ako sam. hosp. roľník
IČO: 33070351
Internetová adresa: www.fypols.sk
Telefón: 0918462227

Charakteristika:

Výroba oceľových konštrukcií

Adresa:

Dávidova 143/6
06544 Plaveč
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Plaveč okres Stará Ľubovňa železničiarska 512 06544