Vedúci lekár – príslušník ZVJS

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Levice
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Gabriela Bodnárová tel.: +421367711170

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vedúci lekár – príslušník ZVJS

Pracovná náplň: Poskytovanie liečebno-preventívnej starostlivosti príslušníkom zboru, občianskym zamestnancom zboru a odsúdeným. Riadi, metodicky usmerňuje, kontroluje plnenia služobných úloh a zodpovedá za činnosť zdravotníckeho zariadenia.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : od 07:00 do 15:00 nepretržitý pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Súdnictvo, prokuratúra, právo a podobné oblasti
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Lekárske vedy; ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna

Pracovné výhody : pridelenie bytu,
Kontakt : Ing. Gabriela Bodnárová tel.: +421367711170
Okres : okres Levice

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ústav na výkon trestu odňatia slobody
IČO: 00738298

Adresa:

Veľký Dvor 12, Želiezovce, 93701

Adresa zamestnávateľa : Želiezovce okres Levice Veľký Dvor 12 93701