Skladník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 4 roky pred

Vladimíra Matiová tel.: +421911361188

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník

Pracovná náplň: – práca s vysokozdvižným vozíkom podľa predpisov, – vykladanie a nakladanie materiálu, – príprava materiálu podľa objednávok, – príprava materiálu na expedíciu.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Vladimíra Matiová tel.: +421911361188
Okres : okres Žilina

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Albatros Logistics s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46545221
Telefón: +421911361188

Sme medzinárodná, rýchlo rastúca logistická spoločnosť. V súčasnosti máme vlastné pobočky v Rakúsku, na Slovensku a v Čechách. Pre našich klientov, ktorí sú aktívni prevažne v oblasti automobilového priemyslu, elektroniky a stavebníctva, poskytujeme komplexné logistické riešenia zahŕňajúce skladovanie, colné formality, námornú, leteckú dopravu medzi Áziou a Európou a pozemnú dopravu po Európe.

Adresa:

SNP 811/168
01324 Strečno
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Strečno okres Žilina Ulica SNP 811/168 01324