Manažér výroby a predaja

Marta Bednarčíková mzd. a person. pracovník tel.: +421527147116 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér výroby a predaja

Pracovná náplň: • tvorba stratégie rozvoja spoločnosti, identifikácia podnikateľských a obchodných príležitostí, príprava podnikateľských plánov • obhajoba ročných finančných plánov pred majiteľmi • operatívne riadenie spoločnosti (denná prevádzka spoločnosti, vrátane riadenia zamestnancov) • jednanie s kľúčovými dodávateľmi a odberateľmi (vyhľadávanie a získavanie obchodných partnerov, vedenie obchodných jednaní u VIP dodávateľov a odberateľov) • priebežná analýza trhu; monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov • definovanie a riadenie politiky ľudských zdrojov, výber kľúčových manažérov, interná komunikácia a celkovo vytváranie dobrej firemnej kultúry

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: 6 alebo viac rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 8:00 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika;Potravinárstvo
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby;6 alebo viac rokov

Cudzie jazyky: český – pokročilá: B1 a B2 taliansky – pokročilá: B1 a B2 ruský – vysoká: C1 a C2 ukrajinský – vysoká: C1 a C2 Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov Počítače: Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Ďalšie požiadavky: Prax v liehovarníckom priemysle 10 rokov.
Skúsenosti s riadením zamestnancov v oblasti liehovarníctva.
Znalosť platnej legislatívy v oblasti spotrebných daní EU a tretích krajín.
Znalosť moderného trhu v ruských a ázijských krajinách.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Marta Bednarčíková mzd. a person. pracovník tel.: +421527147116 [email protected]
Okres : okres Stará Ľubovňa

GAS Familia, s.r.o. Stará Ľubovňa

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
31691552

Internetová adresa:
www.gas-familia.sk

Telefón:
0524324870

Charakteristika:
Výroba liehovín, vín a octov.

Adresa:

Prešovská 8 06401 Stará Ľubovňa Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Stará Ľubovňa okres Stará Ľubovňa Prešovská 8 06401