Cukrár

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prievidza
  • Uverejnené 1 týždeň pred

Bc. Janka Košecká konateľ spoločnosti tel.: +421903506509 fax: +421465423759 [email protected]

Ponúkame pracovnú pozíciu : Cukrár

Pracovná náplň: príprava múčnikov a múčnych pokrmov absolventa práca na jednu smenu v stabilnom kolektíve

Práca vhodná pre absolventa;práca na jednu smenu v stabilnom kolektíve
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 6:00 do 14:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Potravinárstvo;Gastronómia
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie v odbore cukrár kuchár;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca samostatnosť fyzická zdatnosť

Pracovné výhody : práca na jednu smenu v stabilnom kolektíve,
Kontakt : Bc. Janka Košecká konateľ spoločnosti tel.: +421903506509 fax: +421465423759 [email protected]
Okres : okres Prievidza

TRIKOSTRAV, s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
36346586

Internetová adresa:
[email protected]

Telefón:
+421917333999

Zamestnávateľ sa zaoberá výrobou teplých a studených pokrmov, v prevažujúcej činnosti je príprava školského stravovania, závodné stravovanie, catering, predaj stravy v bufetoch.

Adresa:

Ľ.Ondrejova 38 97101 Prievidza Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Prievidza okres Prievidza Matice slovenskej 16 97101