Pracovník v oblasti krásy, zdravia a športu v BB

Ľuboš Šeďo tel.: +421905692483

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník v oblasti krásy, zdravia a športu v BB

Pracovná náplň: Novootvorené wellness štúdio v BB hľadá pracovníkov na doplnenie niekoľko pracovných pozícii. Ide o prácu v oblasti krásy, zdravia a športu. Príjem závisí od pracovného zaradenia (cca 600-900 €). Vybraných ľudí zaškolím. Životopisy zasielajte na e-mail: ponukaprace11@gmail.com.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Remeslá a osobné služby
Ponúkaná mzda : od 600 do 900 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
spoľahlivosť komunikatívnosť

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Ďalšie požiadavky:

– zodpovednosť

Pracovné výhody : – rekvalifikácia a zaškolenie – možnosť kariérneho a finančného rastu,
Kontakt : Ľuboš Šeďo tel.: +421905692483
Okres : okres Banská Bystrica

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ľuboš Šeďo
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 45270449
Telefón: 0905692483

Charakteristika:

Wellness štúdio

Adresa:

Široká 912
03261 Važec
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Banská Bystrica okres Banská Bystrica Kapitulska 12 97401