referent odbytu

Ing. Šanobová Anna tel.: 0905/868 637

Ponúkame pracovnú pozíciu : referent odbytu

Pracovná náplň: Žiadosti s profesným životopisom zasielajte na adresu : RENOST s.r.o. Sv. Anny 126/ 30,Ružomberok, e-mail : ponuky@renost.sk.Bližšie informácie : Ing.Šanobová Anna ,tel.: 0905 868 637. Náplň práce: príjem spracovnaie objednávok, expedícia,kalkulácia cien, technické poradenstvo. Požiadavky: UoZ evidovaný na ÚP 1 mesiac, do 29 rokov, vzdelanie s technickým zameraním -strojárstvo.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

strojárstvo;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Šanobová Anna tel.: 0905/868 637
Okres : okres Ružomberok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: RENOST, s.r.o.
IČO: 36380784

Adresa:

Sv.Anny 126/30, Ružomberok, 03401

Adresa zamestnávateľa : Ružomberok okres Ružomberok Sv.Anny 126/30 03401