Nástrojár – tvárnenie plechu za studena

Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nástrojár – tvárnenie plechu za studena

Pracovná náplň: MATADOR Industries a.s. ponúka stabilnú prácu nástrojárom. Potrebné sú skúsenosti s tvárnením plechu za studena !!! ————————————————————————– Náplň práce : – tvárnenie plechu za studena, – ochraňovanie a zrážanie hrán, – rezanie závitov, – vŕtanie podľa označenia, – montáž a demontáž nástrojov – prípravkov priamo u zákazníka, – orientácia vo výkresovej dokumentácii, – zhotovenie menších tvarovacích a strihacích nástrojov používaných najmä v automobilovom priemysle. ————————————————————————–

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 3 roky
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
technický talent spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
tímová práca
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

– minimálne stredoškolské vzdelanie – nástrojár, strojný mechanik, zámočník,
– požadovaná je trojročná prax na obdobnej pozícii,
– skúsenosti v oblasti výroby nástrojov sú podmienkou,
– prax s tvárnením plechu za studena,
– flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť.

Pracovné výhody : Chcete pracovať v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou? Pridajte sa k nám a získajte aj ďalšie výhody: + dovolenkový a vianočný príplatok, + sociálne výpomoci, sociálne pôžičky, + nadštandardné poistenie pracovných úrazov, + podporu vzdelávania v oblasti soft skills a hard skills, + usporiadavanie zájazdov, rekreácii, firemných a športových podujatí, finančné príspevky na rekreácie, + zvýhodnené hypotéky pre zamestnancov cez komerčné banky, príspevky na úroky.,

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:
Individuálne pohovory s uchádzačmi o zamestnanie.

Kontakt : Mgr. Martina Kazárová Personálny špecialista tel.: +421905821940
Okres : okres Ilava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: MATADOR Industries, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31632301
Internetová adresa: www.matador-group.eu
Telefón: +421905821940

Poskytujeme komplexné, vysoko kvalitné riešenia v troch špecifických oblastiach: všeobecné strojárstvo, priemyselná automatizácia a výroba lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel, ako aj pre ďalšie priemyselné odvetvia.

Adresa:

Továrenská 1
01841 Dubnica nad Váhom
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Dubnica nad Váhom okres Ilava Továrenská 1 01841