Nakladač

  • dohoda o vykonaní práce
  • okres Galanta
  • Uverejnené 4 roky pred

Elena Gabrielová mzdová a personálna referentka tel.: +0915836003

Ponúkame pracovnú pozíciu : Nakladač

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: Nakladanie látok na strihacie zariadenie.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 6:00 do 14:00 dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Textilná a odevná výroba
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Elena Gabrielová mzdová a personálna referentka tel.: +0915836003
Okres : okres Galanta
Dátum nástupu : 22. 9. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Automotive Group SK, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 35884789
Internetová adresa: www.automotivegroup.sk

strihanie a šitie textilných komponentov do automobilového priemyslu

Adresa:

Niklova 56
92601 Sereď
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Sereď okres Galanta Niklova 56 92601