Opatrovateľ v zariadení pre staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím

e-mail pevná linka tel.: +421244882369

Ponúkame pracovnú pozíciu : Opatrovateľ v zariadení pre staršie osoby a osoby so zdravotným postihnutím

Pracovná náplň: Pomocná a obslužná práca pri opatrovaní občanov v zariadení sociálnych služieb
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : mesačne od 450 do 500 €

Požiadavky na zamestnanca :

;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Opatrovateľský kurz 230 hod.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : e-mail pevná linka tel.: +421244882369
Okres : okres Bratislava III

Obchodné meno: Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Rača
IČO: 30804191

Adresa:

Pri vinohradoch 267, Bratislava-Rača, 83106

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Rača okres Bratislava III Pri vinohradoch 267 83106