Asistentka makléra

  • dohoda o brigádnickej práci študentov
  • okres Prešov
  • Uverejnené 10 rokov pred

Peter Chovan konateľ tel.: +421911733737

Ponúkame pracovnú pozíciu : Asistentka makléra

Pracovná náplň: – naplňovanie databázy klientov v oblasti predaja, kúpy a prenájmu nehnuteľností – telefonické dohodnutie termínov obhliadok pre maklérov – monitorovanie vývoja trhu
Pracovný pomer: dohoda o brigádnickej práci študentov

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama;Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

tímová práca

Cudzie jazyky:

nemecký – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : – absolventská prax + % z dohodnutého obchodu – pri nástupe firemný telefón, PC, fotoaparát, vizitky, pracovné miesto v kancelárii – individuálny kariérny rast s možnosťou podielať sa na riadení tímu,

Termín výberového konania:
10. 10. 2014
Informácie pre záujemcu:
Ak Vás ponuka práce zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, zašlite profesný životopis s fotografiou na adresu: peterponuky@gmail.com a my Vás pozveme na pracovný pohovor.

Kontakt : Peter Chovan konateľ tel.: +421911733737
Okres : okres Prešov

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: REAL ESTATE INVESTMENT GROUP, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46059865
Internetová adresa: realtyapartments.sk
Telefón: +421911733737

Realitná kancelária REALTY APARTMENTS je silnou spoločnosťou pôsobiacou na trhu prešovského kraja v oblasti sprostredkovania obchodu s nehnuteľnosťami. Do svojho tímu neustále hľadáme serióznych, pracovitých a motivovaných kolegov na dlhodobú spoluprácu.

Adresa:

Slovenská 69
08001 Prešov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Slovenská 69 08001