Obchodný zástupca

  • dohoda o vykonaní práce
  • Budča
  • Uverejnené 3 mesiace pred

Ing. Milan Švondra konateľ spoločnosti tel.: +4210910650585 milan.svondra@centrum.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Obchodný zástupca

Pracovná náplň: Ponuka s rozvozom kníh a postupný predaj kníh konečnému zákazníkovi v určenom regióne (štátne inštitúcie, firmy, školstvo, obchodná sféra a pod.). absolventa zdravotne postihnutého Zaškolenie zdarma.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa;zdravotne postihnutého;Zaškolenie zdarma.
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 4
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : od 500 do 1200 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť komunikatívnosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi) pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti) Počítače: Internet – elementárna Ďalšie požiadavky: Auto podmienkou.

Pracovné výhody : Zaškolenie zdarma.,
Kontakt : Ing. Milan Švondra konateľ spoločnosti tel.: +4210910650585 milan.svondra@centrum.sk
Okres : okres Zvolen

SLOVAK books s.r.o.

Právna forma:
Spoločnosť s ručením obmedzeným

IČO:
50514873

Internetová adresa:
milan.svondra@centrum.sk

Telefón:
+4210910650585

ponuka a predaj kníh konečnému spotrebiteľovi (podnikateľské subjekty – firmy, obchody, štátne inštitúcie – MŠ,ZŠ,SOU, obecné úrady a pod.) v konkrétne určenom regióne.

Adresa:

Ľ. Štúra 281/5 96233 Budča Slovensko
Adresa zamestnávateľa : Budča okres Zvolen Ľ. Štúra 281/5 96233