obchodný zástupca

p. Hudecová tel.: 0915954122

Ponúkame pracovnú pozíciu : obchodný zástupca

Pracovná náplň: žiadosť a životopis na e-mail hudecova@mavericksk.sk miesto na § 54, podmienka 3 mesiace v evidencii úradu práce, nástup od 01.10.2014 náplňou práce: komunikácia so zákazníkom, vytvorenie cenových ponúk, vybavenie objednávok, vydanie tovaru zo skladu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Cudzie jazyky:

poľský – elementárna: A1 a A2

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Hudecová tel.: 0915954122
Okres : okres Ružomberok

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Ladislav Záchej – MAVERICK
IČO: 35052864

Adresa:

Bystrická cesta 292/100, Ružomberok, 03401

Adresa zamestnávateľa : Ružomberok okres Ružomberok Bystrická cesta 100 03401