pomocný pracovník

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • Kežmarok
  • Uverejnené 3 týždne pred

Anton Džubas tel.: +421902194184

Ponúkame pracovnú pozíciu : pomocný pracovník

Pracovná náplň: min. ZŠ, podmienka VP sk. B, pomocné práce v lese, pomocné práce pri zásobovaní, pomoc pri kŕmení hospodárskych zvierat, o presnej náplni práce bude záujemca oboznámený pri osobnom pohovore, výkon : Kežmarok
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie: Skupina B Ďalšie požiadavky: VPM je vhodné aj pre starších mužov

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Anton Džubas tel.: +421902194184
Okres : okres Kežmarok

Anton Džubas

IČO:
40125025

Adresa:

Poľná 2128/83, Kežmarok, 06001
Adresa zamestnávateľa : Kežmarok okres Kežmarok Nad traťou 1 06001