Stavbyvedúci

p. Hubačová-personalistka tel.: +421456949032 hubacova@combin.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stavbyvedúci

Pracovná náplň: Riadenie stavieb, koordinácia stavebných prác, riadenie pracovníkov na stavbe Miesto výkonu: v rámci SR ubytovanie a cesta z miesta sídla firmy a späť zdarma-cesta na pracoviská.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : Pracovný čas: od 06:30 do 15:00 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 5 rokov

Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Ďalšie požiadavky: štud. odbor- pozemné staviteľstvo, stavbár

Pracovné výhody : ubytovanie a cesta z miesta sídla firmy a späť zdarma-cesta na pracoviská.,
Kontakt : p. Hubačová-personalistka tel.: +421456949032 hubacova@combin.sk
Okres : okres Banská Štiavnica

COMBIN BANSKÁ ŠTIAVNICA, s.r.o.

IČO:
31631134

Adresa:

Kysihýbelská 29, Banská Štiavnica, 96901
Adresa zamestnávateľa : Banská Štiavnica okres Banská Štiavnica Kysihýbelská 29 96901