izolatér striech

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Poprad
  • Uverejnené 5 rokov pred

Miroslav Krafčík tel.: +421527764700, tel.: +421527765880, tel.: +421905606256

Ponúkame pracovnú pozíciu : izolatér striech

Pracovná náplň: Zhotovenie telelnej izolácie, zhotovenie hydroizolácie – roznášanie ukladanie prípadne lepenie fólie a asfaltových izolačných pásov. Kontakt najskôr telefonický – dohodnúť si termín osobného stretnutia. Miesto výkonu práce: Slovenská republika, jednotlivé pracovné skupiny používajú na vlastný presun a dopravu firemné mikrobusy. Diéty, cestovných nákladov a ubytovania prepláca zamestnávateľ. Možnosť uzatvorenia praocvnej zmluvy minimálne do decembra 2015 pri dosahovaní dobrých pracovných výsledkov.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;mladistvého
Vyžadovaná prax:
Zmeny : pružný pracovný čas áno
Počet ponúkaných pozícií : 8
Pracovná oblasť : Stavebníctvo
Ponúkaná mzda : mesačne od 700 do 700 €

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
manuálna zručnosť

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Miroslav Krafčík tel.: +421527764700, tel.: +421527765880, tel.: +421905606256
Okres : okres Poprad

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: PROFESTA,spol.s r.o.
IČO: 36461709

Adresa:

Teplická cesta 2, Poprad, 05801

Adresa zamestnávateľa : Poprad okres Poprad Teplická 2 05801