Riadiaci pracovník – Prievidza

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prievidza
  • Uverejnené 5 rokov pred

Jozef Kytka manažer tel.: +421905596028

Ponúkame pracovnú pozíciu : Riadiaci pracovník – Prievidza

Pracovná náplň: Vedenie tímu, tvorba finančných plánov, komunikácia s obchodnými partnermi. Tieto úlohy plní pracovník obchodného oddelenia úplne samostatne alebo z väčšej časti samostatne.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
cieľavedomosť komunikatívnosť sebaistota

Všeobecné spôsobilosti:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
rozhodovanie

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft Outlook – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : atraktívne pracovné prostredie mladý a dynamický kolektív vzdelávanie v oblasti sprostredkovateľských, manažérskych základov a obchodných zručností kariérny rast závislý len na Vašich výsledkoch silné zázemie medzi najlepšími v odvetví TOP práca na trhu lukratívne finančné ohodnotenie zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch odmeny za nadštandardné výsledky zaujímavý sociálny program,

Informácie pre záujemcu:
Na adresu našej spoločnosti je potrebné zaslať e-mailom životopis a motivačný list.

Kontakt : Jozef Kytka manažer tel.: +421905596028
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Jozef Kytka
Právna forma: Podnikateľ – fyzická osoba – nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 37700391
Telefón: 0465417932

Charakteristika:

sprostredkovanie obchodu a služieb

Adresa:

Ľ. Ondrejova 11/4
97101 Prievidza
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prievidza okres Prievidza Ľ. Ondrejova 11/4 97101