Umývač a prípravár motorových vozidiel

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Prešov
  • Uverejnené 4 týždne pred

Anna Žigová - ekonómka tel.: 0902965730

Ponúkame pracovnú pozíciu : Umývač a prípravár motorových vozidiel

Pracovná náplň: VK 13.12.2017 o 9.00 hod u zamestnávateľa na adrese Východná 19, Prešov. NP – Praxou k zamestnaniu – UoZ do 25 rokov a 3 mesiace evidencie, UoZ do 29 rokov a 6 mesiacov evidencie. absolventa možnosť profesného rastu, pri výborných výkonoch odmeny a prémie, koncoročná motivácia, firemné stretnutia, posedenia, mladý kolektív, dobrá pracovná atmosféra
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa;možnosť profesného rastu, pri výborných výkonoch odmeny a prémie, koncoročná motivácia, firemné stretnutia, posedenia, mladý kolektív, dobrá pracovná atmosféra
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Pracovný čas: od 07:00 do 15:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : mesačne

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax
spoľahlivosť
Vodičské oprávnenie: Skupina B Cudzie jazyky: slovenský – vysoká: C1 a C2 Počítače: Microsoft Word – elementárna

Pracovné výhody : možnosť profesného rastu, pri výborných výkonoch odmeny a prémie, koncoročná motivácia, firemné stretnutia, posedenia, mladý kolektív, dobrá pracovná atmosféra,
Kontakt : Anna Žigová – ekonómka tel.: 0902965730
Okres : okres Prešov

ALZ, s.r.o.

IČO:
36461806

Adresa:

Východná 19C, Prešov, 08001
Adresa zamestnávateľa : Prešov okres Prešov Východná 19C 08001