vedúci pracovník domova sociálnyh služieb

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Málinec
  • Uverejnené 3 týždne pred

Ing. Igor Čepko tel.: +421474291121 malinec.starosta@stonline.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : vedúci pracovník domova sociálnyh služieb

Pracovná náplň: vedúci pracovník domova sociálnych služieb je potrebné, aby záujemca doručil žiadosť o prijatie do zamestnania + životopis na adresu : Obecný úrad, 985 26 Málinec č. 474, v termíne do 15.12.2017 absolventa

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Sociálne služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Psychologické vedy;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce motivovanie ľudí Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ing. Igor Čepko tel.: +421474291121 malinec.starosta@stonline.sk
Okres : okres Poltár
Dátum nástupu : 1. 1. 2018

Mikroregión HORNOHRAD

IČO:
35988932

Adresa:

Námestie SNP 474/1, Málinec, 98526
Adresa zamestnávateľa : Málinec okres Poltár Školská 29 98526