Vodič

Mgr. Edita Sabóová tel.: +421911116302

Ponúkame pracovnú pozíciu : Vodič

Podmienky zamestnania :
Pracovná náplň: osobná cestná preprava
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 10
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Základné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Ďalšie požiadavky:

zdravotná a psychická spôsobilosť, preukaz vodiča vozidla taxislužby výhodou

Pracovné výhody : služobné auto, tankovanie a údržba vozidla na náklady firmy, pracovná doba sa dá prispôsobiť, v prípade vážneho záujmu zaškolíme záujemcov na skúšky vodiča vozidla taxislužby,
Kontakt : Mgr. Edita Sabóová tel.: +421911116302
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: TAXI TREND BRATISLAVA, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44732309
Internetová adresa: www.taxitrend.sk
Telefón: 0911116302

Charakteristika:

Prevádzkovanie taxislužby

Adresa:

Odborárska 52
83102 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Nové Mesto okres Bratislava Odborárska 52 83102