administratívny pracovník v internetovom obchode

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Čadca
  • Uverejnené 4 roky pred

p. Kučák tel.: 0907876881

Ponúkame pracovnú pozíciu : administratívny pracovník v internetovom obchode

Pracovná náplň: Administratívne práce, účtovníctvo, balenie tovaru. Miesto vytvorené v rámci § 54. Vítané ovládanie účtovných operácií, odbor vzdelania nerozhoduje. Jedná sa o internetový predaj výrobkov.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 08:00 do 16:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Ekonomika a organizácia, obchod a služby; ;Úplné stredné odborné vzdelanie

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : p. Kučák tel.: 0907876881
Okres : okres Čadca

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GOLIAS s.r.o.
IČO: 46724664

Adresa:

Podjavorinska 2403, Čadca, 02201

Adresa zamestnávateľa : Čadca okres Čadca Podjavorinska 2403 02201