finančný controller

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • Lozorno
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ponúkame pracovnú pozíciu : finančný controller

Pracovná náplň: technické spracovanie dát a dátových prenosov medzi účtami, Excel a Corporate Planner, spracovanie, analýza a kontrola výrobných a finančných údajov v procese controllingu, príprava mesačných exportov a zasielanie dát zúčastneným stranám, prax v oblasti účtovníctva alebo controllingu, AJ – stredná znalosť, NJ – stredná znalosť

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2

Pracovné výhody : ,
Kontakt :
Okres : okres Malacky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SCHNELLECKE SLOVAKIA s.r.o.
IČO: 35768908

Adresa:

Westpoint Logistics Park, Hala DC6B 1137, Lozorno, 90055

Adresa zamestnávateľa : Lozorno okres Malacky Westpoint Logistics Park, Hala DC6B 1137 90055