Sekretárka konateľov spoločnosti

Bc. Lenka Čányiová pracovníčka personálneho oddelenia tel.: +421465117328 fax: 0465117310

Ponúkame pracovnú pozíciu : Sekretárka konateľov spoločnosti

Pracovná náplň: – Organizačné zabezpečenie sekretariátu – telefonáty, bežná denná agenda – Podpora konateľov spoločnosti, manažmentu spoločnosti – Organizácia interných a externých mítingov
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax:
Zmeny : jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
spoľahlivosť komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný písomný prejav
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
samostatnosť

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2
nemecký – pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Bc. Lenka Čányiová pracovníčka personálneho oddelenia tel.: +421465117328 fax: 0465117310
Okres : okres Prievidza

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: GeWiS Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 30223300
Internetová adresa: www.gewis.eu
Telefón: 0465117300

Strojárska firma zaoberajúca sa CNC kovoobrábaním. Sme dodávateľom pre automobilový priemysel, nákladnú dopravu, elektrotechniku, ale i všeobecné strojárstvo. Viac info na www.gewis.eu Od uchádzačov vyžadujeme v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení pripojiť k žiadosti o zamestnanie vlastnoručne podpísaný písomný súhlas so spracovaním osobných údajov.

Adresa:

S.Chalupku 6
97251 Handlová
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prievidza okres Prievidza Vápenická 30 97101