Predavačka, zástupca vedúcej predajne

  • pracovný pomer na neurčitý čas
  • okres Prievidza
  • Uverejnené 4 roky pred

Ing. Katarzyna Bielik zastupca tel.: +421903932574

Ponúkame pracovnú pozíciu : Predavačka, zástupca vedúcej predajne

Pracovná náplň: -predaj tovarov ponúkaných v obchode , obsluha klienta -riadenie bežnej prevádzky obchodu /pokladňa, evidencie, fakturácia, úhrady, …/ -samostatná organizácia práce vlastnej a podriadených zamestnancov -riadenie a motivácia predajného tímu -profesionálny zákaznícky servis v súlade so štandardmi spoločnosti a dodržiavanie štandardov spoločnosti -udržiavanie čistoty poriadku,

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 6
Pracovná oblasť : Obchod, marketing a reklama
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
praktické myslenie iniciatívnosť spoľahlivosť komunikatívnosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
tvorivosť (kreativita)
samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Microsoft Excel – pokročilá
Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

– prax v oblasti predaja textilu a obchodných sietiach – výhodou
– skúsenosti s riešením vizuálnu predajne

Pracovné výhody : zamestnanecké výhody, ocenenia podľa vysledkov,
Kontakt : Ing. Katarzyna Bielik zastupca tel.: +421903932574
Okres : okres Prievidza
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: ADESSO Slovakia, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47743000
Internetová adresa: www.textilmarket.pl
Telefón: +421903932574

obchodná sieť, predaj kusového ho textilu -pansky, dámsky, detsky, potreby pre domácnosť atd.

Adresa:

Palárikova 76
02201 Čadca
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Prievidza okres Prievidza Nábrežná 1913/5A 97101