Administratívny pracovník na recepcii

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Žilina
  • Uverejnené 3 týždne pred

tel.: 0903152985 zuzana@lajka.sk

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník na recepcii

Pracovná náplň: asistentské a administratívne práce, komunikácia s klientom, spracovanie korešpondencie, telefonická a e-mailová komunikácia, poskytovanie podpory nadriadenému + obchodné oddelenie, výdaj tovaru, NP – Úspešne na trhu práce – prcé pravidelne platené miesto, UoZ do 25 rokov-3 mesiace v evidencii, alebo UoZ do 29 rokov-6 mesiacov v evidencii absolventa
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;bez požiadavky na odbornú prax

Cudzie jazyky: anglický – elementárna: A1 a A2 Počítače: Microsoft Word – pokročilá Microsoft Excel – pokročilá Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft PowerPoint – pokročilá

Pracovné výhody : ,
Kontakt : tel.: 0903152985 zuzana@lajka.sk
Okres : okres Žilina

Reklamné predmety, s.r.o.

IČO:
48138495

Adresa:

Sokolská 287/31, Strečno, 01324
Adresa zamestnávateľa : Žilina okres Žilina Kysucká cesta 3 01001