Skladník na VZV – retrák

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Senec
  • Uverejnené 4 roky pred

Monika Tomášová koordinátorka tel.: +421905550896

Ponúkame pracovnú pozíciu : Skladník na VZV – retrák

Pracovná náplň: práca na VZV zaskladňovanie, vyskladňovanie tovaru, vybavovanie objednávok
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 1 rok
Zmeny : od 7:00 do 19:00 dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie
pozornosť precíznosť (presnosť) spoľahlivosť

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť
manuálna zručnosť

Ďalšie požiadavky:

PRAX na retráku – podmienkou!
nutnosť preukazu

Pracovné výhody : práca na TPP gastrolístky možnosť ubytovania,
Kontakt : Monika Tomášová koordinátorka tel.: +421905550896
Okres : okres Senec

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: READYTEAM s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45541507
Telefón: +421949231313

Personálna agentúra Readyteam s.r.o vznikla v roku 2010 s cieľom poskytovania riešení a podpory v oblasti personálneho leasingu. Zameriavame sa predovšetkým na personálny leasing v oblasti logistiky, skladového hospodárstva, administratívy ale aj v ostatných oblastiach.

Adresa:

Hurbanova 17
08501 Bardejov
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Senec okres Senec Dialničná 18 90301