Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)

  • pracovný pomer na kratší pracovný čas
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 4 roky pred

tel.: +42145/5321903

Ponúkame pracovnú pozíciu : Pracovník fyzickej ochrany majetku (strážnik)

Pracovná náplň: Ochrana majetku zamestnávateľa (zámku vo Zvolene) Osoba prvého kontaktu pri vstupe na zámok. Práca strážnika na cca 8 zmien do mesiaca, na polovičný pracovný úväzok. Trieda 4, tarifný plat 232,50 + príplatky v zmysle zákona.
Pracovný pomer: pracovný pomer na kratší pracovný čas

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 5 rokov
Zmeny : od 18:00 do 18:00 dvojzmenný pracovný režim áno
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda :

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Cudzie jazyky:

anglický

Pracovné výhody : stravné lístky v hodnote 3,50€,
Kontakt : tel.: +42145/5321903
Okres : okres Zvolen
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Slovenská národná galéria
IČO: 00164712

Adresa:

Riečna 1, Bratislava-Staré Mesto, 81513

Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen SNP 1 96001