Kontrolór kvality – príležitostná práca

  • dohoda o vykonaní práce
  • Lozorno
  • Uverejnené 4 roky pred

Mgr. Jana Ozábalová Admin manažér tel.: +421342300415 fax: 0342300416

Ponúkame pracovnú pozíciu : Kontrolór kvality – príležitostná práca

Pracovná náplň: – akékoľvek činnosti súvisiace s kontrolou kvality a riadením dodávateľských reťazcov, – vstupná, príp. výstupná kontrola kvality materiálov, komponentov a výrobkov, – aktivity zamerané na odstraňovanie nedostatkov zistených pri kontrole kvality, – vypĺňanie príslušných formulárov.
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny : pružný pracovný čas áno
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné odborné vzdelanie ;Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) ;Vyššie odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
pozornosť analytické myslenie precíznosť (presnosť) spoľahlivosť komunikatívnosť asertivita

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
komunikácia (jednanie s ľuďmi)
tímová práca
analyzovanie a riešenie problémov
rozhodovanie
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť

Ďalšie požiadavky:

– vyžaduje sa zodpovedný prístup k práci, presnosť, spoľahlivosť a flexibilita.

Pracovné výhody : – motivujúce pracovné podmienky a finančné ohodnotenie, – zaškolenie zamestnancov a možnosť ďalšieho vzdelávania, – práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s tradíciou, – práca v príjemnom prostredí. VÁŠ ŽIVOTOPIS, PROSÍM, ZAŠLITE NA UVEDENÚ E-MAILOVÚ ADRESU.,
Kontakt : Mgr. Jana Ozábalová Admin manažér tel.: +421342300415 fax: 0342300416
Okres : okres Malacky

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Phoenix Quality Services, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44758588
Internetová adresa: www.phoenixqs.com
Telefón: 0340917466371

Agentúra dočasného zamestnávania – spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti personálneho lízingu, nábor a služby spojené so zaisťovaním kvality v automobilovom priemysle a iných výrobných organizáciách po celom Slovensku. Poskytujeme služby na všetkých úrovniach v spoločnostiach našich zákazníkov, od výroby až po manažment.

Adresa:

Mierové námestie 16
90101 Malacky
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Lozorno okres Malacky – – 90101