Stajník

Ing. Lenka Blahová tel.: +421908039197

Ponúkame pracovnú pozíciu : Stajník

Pracovná náplň: Starostlivosť o kone, vyvádzanie do výbehov, vyhnojovanie, nastielanie, drobné ošetrenie, kŕmenie.

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: aspoň 3 mesiace
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybolov a veterinárstvo
Ponúkaná mzda : od 352 € za mesiac

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie ;Stredné odborné vzdelanie ;Základné vzdelanie
spoľahlivosť ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)

Všeobecné spôsobilosti:

organizovanie a plánovanie práce
manuálna zručnosť
fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Prax v oblasti práce so zvieratami je vítaná.

Pracovné výhody : V rámci mzdy aj ubytovanie a gastrolístky. Privyrobenie – prejazďovanie koní, inštruktor jazdeckej školy,

Informácie pre záujemcu:
Prosíme zájemcov hlásiť sa buď telefonicky na čísle: 0908 039 197, prípadne poslať informácie o sebe na butterflyranc@gmail.com

Kontakt : Ing. Lenka Blahová tel.: +421908039197
Okres : okres Bratislava

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: SCAVIDUS, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44608501
Internetová adresa: www.butterflyranc.sk
Telefón: +421908039197

SCAVIDUS s.r.o. prevádzkuje Butterfly ranč, konský ranč v Bratislave – Čunove. Zaoberá sa ustajnením koní a jazdeckou školou.

Adresa:

Žilinská 8
81105 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Bratislava-Čunovo okres Bratislava Schengenská 1100 85110