Manažér distribúcie

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 5 rokov pred

Ľubica Grešková vedúci pobočky tel.: +421269203243

Ponúkame pracovnú pozíciu : Manažér distribúcie

Pracovná náplň: Starostlivosť o sieť doručovateľov, kontrolórov, rozvozcov, zabezpečenie ich náhrady v prípade ukončenia dohody v zverených sektoroch.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax:
Zmeny :
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Logistika, skladovanie a poštové služby
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie
komunikatívnosť

Vodičské oprávnenie:

Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:

samostatnosť

Počítače:

Microsoft Word – elementárna
Microsoft Excel – elementárna
Microsoft Outlook – elementárna

Ďalšie požiadavky:

Vodičský preukaz B – aktívny vodič

Skúsenosti s ovládaním VZV vítané (preukaz)

Osobnostné predpoklady: bezúhonnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita, výborné komunikačné schopnosti, schopnosť viesť tím

Bydlisko uchádzača: Zvolen je podmienka

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ľubica Grešková vedúci pobočky tel.: +421269203243
Okres : okres Zvolen
Dátum nástupu : 1. 10. 2014

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Cromwell a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31353746
Internetová adresa: http://www.cromwell.sk/
Telefón: 0269203277

Sme jedným z najmodernejších tlačiarensko – distribučných centier v strednej Európe a jediným uceleným poskytovateľom printových, doručovacích a direct marketingových služieb. Na trhu poštových služieb zastávame pozíciu lídra v oblasti technológií a inovácií. V súčasnosti sme najväčším alternatívnym poštovým operátorom registrovaným na Poštovom regulačnom úrade, s najrozsiahlejším distribučným pokrytím a najmodernejšími tlačovými technológiami.

Adresa:

Lamačská cesta 22
84103 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Lieskovská cesta 616 96001