Šofér – rozvoz jedla

  • pracovný pomer na určitú dobu
  • okres Zvolen
  • Uverejnené 4 roky pred

Ján Valach Konateľ tel.: +421905800689

Ponúkame pracovnú pozíciu : Šofér – rozvoz jedla

Pracovná náplň: Rozvoz pizze a jedla na os. aute vo ZV a okolí.
Pracovný pomer: pracovný pomer na určitú dobu

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 6 mesiacov
Zmeny : od 10:00 do 22:00 pružný pracovný čas
Počet ponúkaných pozícií : 1
Pracovná oblasť : Doprava
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:

Podskupina B1

Všeobecné spôsobilosti:

pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:

Internet – pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme len v rámci projektu č. XXI, § 54 zákona č.5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v zmení neskorších predpisov…(to je aby uchádzač bol evidovaný nin.3mes. na UP a mal max 29r.)
Dobrá znalosť a orientácia v meste Zvolen, slušné vystupovanie. Adresa bydliska mesto Zvolen.

Pracovné výhody : ,
Kontakt : Ján Valach Konateľ tel.: +421905800689
Okres : okres Zvolen

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: VALACH – Franko, spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36019470
Internetová adresa: www.frankohotel.sk
Telefón: 0455330928

Hotelovo-penzionový komplex s pizza-reštauráciou, kaviarňou. Donášková služba jedla a pizze.

Adresa:

Ľ.Štúra 11
96001 Zvolen
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Zvolen okres Zvolen Ľ.Štúra 11 96001