EPLAN programátor

Ing. Mária Froľová tel.: +421911656236, +421455243811, +421455398040 manufacturing.mounting@gmail.com

Ponúkame pracovnú pozíciu : EPLAN programátor

Pracovná náplň: Práce v oblasti automatizačnej techniky, vytváranie a riadenie automatizovaných výrobných procesov, tvorba a úpravatechnickej dokumentácie, uvádzanie zariadení do prevádzky, skúšky, testy a odstraňovanie porúch. vysielaniepracovníkov na pracovné cesty k zákazníkom. Tvorba elektroschém v programe EPLAN a následná kontrola dodržania elektromontážnych prác podľa dokumentácie. Ponúkame výhodné platové podmienky (príplatky, odmeny), zaškolenie v Taliansku resp. Rakúsku, práca v dynamickom kolektíve, možnosť cestovať.

Práca vhodná pre
Vyžadovaná prax: aspoň 2 roky
Zmeny : Pracovný čas: od 07:30 do 16:30 Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 2
Pracovná oblasť :
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Úplné stredné odborné vzdelanie ;Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa ;Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa ;aspoň 2 roky

Vodičské oprávnenie: Skupina B Počítače: Microsoft Outlook – pokročilá Microsoft Word – vysoká Microsoft Excel – vysoká Microsoft PowerPoint – vysoká

Pracovné výhody : Ponúkame výhodné platové podmienky (príplatky, odmeny), zaškolenie v Taliansku resp. Rakúsku, práca v dynamickom kolektíve, možnosť cestovať.,
Kontakt : Ing. Mária Froľová tel.: +421911656236, +421455243811, +421455398040 manufacturing.mounting@gmail.com
Okres : okres Zvolen

MANUFACTURING + MOUNTING, s.r.o.

IČO:
36645117

Adresa:

200, Hronská Breznica, 96611
Adresa zamestnávateľa : Hronská Breznica okres Zvolen Hronská Breznica 200 96612