Administratívny pracovník/čka – absolventská prax

Michal Špimr tel.: +421

Ponúkame pracovnú pozíciu : Administratívny pracovník/čka – absolventská prax

Pracovná náplň: Mladá a svieža firma hľadá nových kolegov do teamu na pozície Administratívny manažment. !!!PODMIENKY PRE UCHÁDZAČOV: VEK DO 26 ROKOV a MIN. 3 MESIACE VEDENÝ NA ÚRADE PRÁCE!!! Ak hľadáš prácu ktorá ťa nakopne tým správnym smerom, umožní ti kariérne rásť a vzdelávať sa v tom čo ťa baví, tak si klikol na ten správny inzerát! Spoločnosť Loviu, s.r.o. práve teraz hľadá šikovných absolventov, ktorí sú cieľavedomí, hľadajú riešenia namiesto prekážok a chcú ťahať za spoločný povraz s mladým a progresívnym teamom! Administratívny Management – Práca s PC, emailová komunikácia, starostlivosť o klientov, vybavovanie objednávok, špedičný servis a pod. – potrebný Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni Ak si mladý a máš ambície niečo dokázať neváhaj a ozvi sa nám!
Pracovný pomer: dohoda o vykonaní práce

Práca vhodná pre absolventa
Vyžadovaná prax: bez požiadavky na odbornú prax
Zmeny : od 8:00 do 12:00 jednozmenný pracovný režim
Počet ponúkaných pozícií : 3
Pracovná oblasť : Personalistika, administratíva a služby zákazníkom
Ponúkaná mzda : dohodou

Požiadavky na zamestnanca :

Stredné odborné vzdelanie

Cudzie jazyky:

anglický – pokročilá: B1 a B2

Počítače:

Microsoft Word – pokročilá
Internet – pokročilá

Pracovné výhody : – Kariérny rast v prosperujúcej spoločnosti – Práca v mladom, zábavnom a dynamickom kolektíve,
Kontakt : Michal Špimr tel.: +421
Okres : okres Liptovský Mikuláš

Zamestnávateľ :

Obchodné meno: Loviu, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 45851948
Telefón: +421

Spoločnosť LOVIU, s.r.o. sa zaoberá predajom designového nábytku a doplnkov.

Adresa:

Družstevná 5
03101 Liptovský Mikuláš
Slovensko

Adresa zamestnávateľa : Liptovský Mikuláš okres Liptovský Mikuláš Družstevná 5 03101